
Ирригатор XIAOMI MIJIA Electric Oral Irrigator F300
1 999 ₴
- В наявності
- Код: 3510
Поліпшити гігієну ротової порожнини покликана нова модель іригатора – Mijia Electric Teeth Flosser F300. Вона отримала інноваційну конструкцію, завдяки чому забезпечується потужне очищення з ефективністю видалення зубного нальоту до 99,4%. Такий результат досягається за рахунок імпульсної технології зонтичної подачі та точкового потоку води у поєднанні з водяним туманом. Користувачі іригатора Xiaomi Mijia Teeth Flosser F300 можуть вибрати один із чотирьох режимів роботи: масаж, інтенсивний, стандартний та для чутливих зубів. У комплект входять три насадки, що дозволяє використовувати пристрої для догляду за брекетами та ортодонтичними конструкціями. Об'єм резервуару для води становить 240 мл. Корпус захищений від впливу вологи за стандартом IPX7. .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип | Іригатор |
| Функції | Чищення чутливих зубів, Глибока чистка, Щоденне чищення (3D), Масаж ясен |
| Кількість насадок | 3 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Форма основної насадки | витягнута |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики іригатор | |
| Тип іригатора | Портативний |
| Об'єм резервуара для води | 200 мл |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 207 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 47 мм |
- Ціна: 1 999 ₴


