
Чохол броньований протиударний для XiaomiPoco M5S Redmi Note 10 Note 10s
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3834
+380 (50) 341-93-77
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
v
Для казки чохла від 1 шт. Голосування за номерами
050 341 93 77 (Viber)
096 752 88 72
або пишіть на пошту
e0503419377@gmail.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | Протиударний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Червоний |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 12 5G |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | під шкіру |
| Візерунки і принти | під шкіру |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
