
Чохол броньований протиударний для Motorola Moto Edge 60 5G / Motorola Moto Edge 60 Fusion чорний
300 ₴
255 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4575
Протиударний чохол Motorola Moto Edge 60 Fusion / Motorola Moto Edge 60-надійно захищений від екстремальних і форс-мажорних ситуацій. Гнучка силіконова панель має жорсткий металізований корпус і підставку для пальця. Чохол здатний витримати навіть сильні удари та подряпини. Вбудований регульований кронштейн для кільця: кільце, що обертається на 360°, знімається або висувається як підставка, щоб звільнити руки. Це дасть змогу вам використовувати кільце як підставку для ґаджета, використовуючи свій смартфон під час перегляду відео, роблячи фото або користуючись інтернетом.
Чохол приємний на дотик, має протиковзне покриття проти поту та відбитків пальців. М'який тонкий матеріал не пошкоджує мобільний телефон, ударостійкий і піднятий, утворюючи борт, щоб захистити камеру та екран. Конструкція сумісна з магнітним тримачем (не включно з магнітним автомобільним кріпленням): у цьому разі може надійно утримувати магнітний автомобільний кріплення і вільно обертатися (не сумісний із бездротовою зарядкою).
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Бампер |
| Особливості | Протиударний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2 мм |
| Висота | 2 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | під шкіру |
| Візерунки і принти | під шкіру |
| Модель телефону | Motorola Moto Edge 60 Fusion / Motorola Moto Edge 60 |
| Моделі телефона | Motorola Moto Edge 60 Fusion / Motorola Moto Edge 60 |
- Ціна: 255 ₴