-15%

Чохол карбоновий Xiaomi Redmi Note 15 Pro plus чорний
300 ₴
255 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3790
+380 (50) 341-93-77
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для мобільного телефона Xiaomi Redmi Note 15 Pro Plus дає змогу захистити ґаджет від тріщин, подряпин, відколів. Він пом'якшує удар у разі падіння телефона, надійно захищаючи його від різних пошкоджень. Крім захисту, чохол виконує декоративну функцію і є чудовим способом для самовираження. З його допомогою можна ненав'язливо підкреслити свою індивідуальність, стиль і статус. Чохол виготовлений із якісного матеріалу та слугуватиме тривалий термін.
дуже тонкий, не збільшує розмкриву телефона
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Форм-фактор | Бампер |
| Особливості | Протиударний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Матеріал | Карбон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Модель телефону | Xiaomi 14T Pro, Xiaomi 14 Ultra |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2 мм |
| Висота | 2 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | під шкіру |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi Note 15 Pro plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴
