-15%

Чохол-книжка "Класичний" для Xiaomi Redmi Note 6 pro
300 ₴
255 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3475
+380 (50) 341-93-77
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чехол Xiaomi Redmi Note 6 pro
v
Для зказівки чохла від 1 шт.іння телефонувати за номерами
050 341 93 77 (Viber)
096 752 88 72
або пишіть на пошту
e0503419377@gmail.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | Протиударний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 6 Pro |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | під шкіру |
| Візерунки і принти | під шкіру |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴


