
Чохол броньований протиударний Мобільний телефон Infinix Hot 11S NFC
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3635
+380 (50) 341-93-77
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Протиударний чохол надійно захищений від екстремальних і форс-мажорних ситуацій. Гнучка силіконова панель має жорсткий металізований корпус і підставку для пальця. Чохол здатний витримати навіть сильні удари та подряпини. Вбудований регульований кронштейн для кільця: кільце, що обертається на 360°, знімається або висувається як підставка, щоб звільнити руки. Це дасть змогу вам використовувати кільце як підставку для ґаджета, використовуючи свій смартфон під час перегляду відео, роблячи фото або користуючись інтернетом.
Чохол приємний на дотик, має протиковзне покриття проти поту та відбитків пальців. М'який тонкий матеріал не пошкоджує мобільний телефон, ударостійкий і піднятий, утворюючи борт, щоб захистити камеру та екран. Конструкція сумісна з магнітним тримачем (не містить магнітного автомобільного кріплення): у цьому разі може надійно утримувати магнітний автомобільний кріплення і вільно обертатися (не сумісний із бездротовою зарядкою).v
Чохол приємний на дотик, має протиковзне покриття проти поту та відбитків пальців. М'який тонкий матеріал не пошкоджує мобільний телефон, ударостійкий і піднятий, утворюючи борт, щоб захистити камеру та екран. Конструкція сумісна з магнітним тримачем (не містить магнітного автомобільного кріплення): у цьому разі може надійно утримувати магнітний автомобільний кріплення і вільно обертатися (не сумісний із бездротовою зарядкою).v
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Модель телефону | Infinix Hot 11S NFC |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | Протиударний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Оздоблення та прикраси | під шкіру |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | під шкіру |
| Форм-фактор | Бампер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
