Протиударний чохол надійно захищений від екстремальних і форс-мажорних ситуацій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | Протиударний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | під шкіру |
| Моделі телефона | Realme 11G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

