-15%

Чохол протиударний Realme 12 pro plus realme 12 pro +
250 ₴
212,50 ₴
- В наявності
- Код: 4111
+380 (50) 341-93-77
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Протиударний чохол надійно захищений від екстремальних і форс-мажорних ситуацій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення | Для телефону |
| Особливості | Протиударний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Realme 12 Pro Plus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | під шкіру |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212,50 ₴

