
Чохол броньований протиударний для Motorola Moto G54 Power червоний
250 ₴
212,50 ₴
- В наявності
- Код: 4390
Протиударний чохол Motorola Moto G54 Power надійно захищений від екстремальних і форс-мажорних ситуацій. Гнучка силіконова панель має жорсткий металізований корпус і підставку для пальця. Чохол здатний витримати навіть сильні удари та подряпини. Вбудований регульований кронштейн для кільця: кільце, що обертається на 360°, знімається або висувається як підставка, щоб звільнити руки. Це дасть змогу вам використовувати кільце як підставку для ґаджета, використовуючи свій смартфон під час перегляду відео, роблячи фото або користуючись інтернетом.
Чохол приємний на дотик, має протиковзне покриття проти поту та відбитків пальців. М'який тонкий матеріал не пошкоджує мобільний телефон, ударостійкий і піднятий, утворюючи борт, щоб захистити камеру та екран. Конструкція сумісна з магнітним тримачем (не включно з магнітним автомобільним кріпленням): у цьому разі може надійно утримувати магнітний автомобільний кріплення і вільно обертатися (не сумісний із бездротовою зарядкою).
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Бампер |
| Особливості | Протиударний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Червоний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Модель телефону | Motorola Moto G54 Power |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2 мм |
| Висота | 2 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | під шкіру |
| Візерунки і принти | під шкіру |
- Ціна: 212,50 ₴

