-15%

Чохол силіконовий "Пачка" для смартфона Samsung Galaxy A56 5G (SM-A566BZKAEUC) чорний
230 ₴
195,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4474
+380 (50) 341-93-77
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для мобільного телефона дає змогу захистити ґаджет від тріщин, подряпин, відколів. Він пом'якшує удар у разі падіння телефона, надійно захищаючи його від різних пошкоджень.
Крім захисту, чохол виконує декоративну функцію і є чудовим способом для самовираження. З його допомогою можна ненав'язливо підкреслити свою індивідуальність, стиль і статус.
Чохол виготовлений із якісного матеріалу та слугуватиме тривалий термін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Бампер |
| Особливості | Протиударний |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Модель телефону | Samsung Galaxy A56 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2 мм |
| Висота | 2 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | під шкіру |
| Візерунки і принти | під шкіру |
| Моделі телефона | Samsung Galaxy A56 5G (SM-A566BZKAEUC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195,50 ₴
