-15%

Чохол для Honor 300 Pro чорний, камера закрита склом
300 ₴
255 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4379
+380 (50) 341-93-77
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Задня стінка пластик, бортики гумові, ідеально сидить на телефоні. Колір чорний, камери закриті склом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Бампер |
| Особливості | Протиударний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2 мм |
| Висота | 2 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | під шкіру |
| Візерунки і принти | під шкіру |
| Модель телефону | Honor 300 Pro |
| Моделі телефона | Honor 300 Pro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴
