-15%

Чохол для Apple iPhone 17 Pro Max золотистий
300 ₴
255 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4751
+380 (50) 341-93-77
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для мобільного телефону дозволяє захистити гаджет від тріщин, подряпин, сколів. Він пом'якшує удар під час падіння телефону, надійно захищаючи його від різних пошкоджень.
Крім захисту, чохол виконує декоративну функцію і є чудовим способом самовираження. З його допомогою можна ненав'язливо підкреслити свою індивідуальність, стиль та статус.
Чохол вироблений з якісного матеріалу, та прослужить тривалий термін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Бампер |
| Особливості | Протиударний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Золотистий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Модель телефону | Xiaomi Poco X3, Apple iPhone 17 Pro Max |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2 мм |
| Висота | 2 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | під шкіру |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴
